Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Exchange smtp probléma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Idő
  • Show
Clear All
new posts

  • zohaa3492
    Guest replied
    itt a gond.. hogy maradt nyitva és hogy tudom lezárni? semmit nem vágok ám belőle..

    elvileg sehol nem használok (mármint egyik weblapom se) smtp-t.. minden levél mail függvénnyel megy.. ez a bajom, hogy nem értem.. meg ez miatt miért nem mennek el a saját leveleim.. kész a szerverről nem lehet mail-t küldeni.. semmilyen regisztrációs mél nem megy ki

    hogy tudom visszanézni, hogy honnét mentek a levelek? nagyon érdekelne, mert van egy-két oldal még rajta, ami nem az enyém, ha onnét, valami bug miatt, azonnal kivágom a tagot róla.

    Leave a comment:


  • Nic
    replied
    Keller eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia boboka4, légy szives másold ide az Error Logot az Application Logok közül.
    Egyébként futottunk bele hasonlóba, és ott ez az MS Hotfix volt a megoldás:
    http://support.microsoft.com/kb/934450
    Keller kérte, hogy oszd meg az Error Logot. Anélkül sötétben tapogatózunk.

    Leave a comment:


  • boboka4
    replied
    Exchange smtp probléma

    sziasztok

    előjött újra az a probléma, hogy nem mennek ki levelek, a queues-ben vannak.
    befele jönnek, belső levelezés rendben.

    valakinek van valami ötlete??

    válaszotokat előre is köszi

    Leave a comment:


  • Keller
    replied
    Szia boboka4, légy szives másold ide az Error Logot az Application Logok közül.
    Egyébként futottunk bele hasonlóba, és ott ez az MS Hotfix volt a megoldás:

    Leave a comment:


  • boboka4
    replied
    sziasztok!

    Az elmúlt napokban akadt egy kis problémám az Exchange2003 SP2 -vel.
    minden rendben ment keddig, majd szerdán észrevettem, hogy néhány user nem kapja meg a leveleit, de volt olyan aki megkapta. Küldeni mindenki tud.

    A queues/local delivery-ben csöcsülnek a levelek.

    az sp2 a hibajelenség után lett telepítve, mivel azt gondoltam, hogy a storage limit lehet a probléma.

    válaszotokat előre is köszi

    üdv boboka4

    Leave a comment:


  • Keller
    replied
    Ellenőrizd, hogy az ISA szerveren más publishing rule nem használja-e ugyanezt a portot ahol ezek összeakadhatnak.

    Leave a comment:


  • boboka4
    started a topic Exchange smtp probléma

    Exchange smtp probléma

    sziasztok

    a problémám a következő:
    A levelező rendszer egyik pill-ról a másikra nem küld emaileket kifelé, a belső levelezés (címjegyzék) működik és fogadni is lehet.
    A várakozó listában a "The remote server did not respond to a connection attempt." infó található.
    És még dob egy hibaüzit az ISA is:
    Description: Server publishing rule [Levelezés publikálása SMTP Server] that maps 82.131.208.67:25 TCP to 82.131.208.67:25 for protocol [SMTP Server] was unable to bind a socket for the server. The server publishing rule cannot be applied.
    The failure is due to error: 0x80070034

    Válaszotokat előre is köszi!
Working...
X