Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Szerver helyreállítás alapállapotba.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Idő
  • Show
Clear All
new posts

  • Szerver helyreállítás alapállapotba.

    Sziasztok!

    Érdekelne hogy van-e olyan lehetőség hogy vissza tudjam állítani a szerverem eredeti telepítéskori állapotába, amikor még semmi nem volt rajta, és újra tudjam kezdeni a csomagok telepítését, vagy az egész konfigurálását.
    Ha tudna valaki valami normális vps szolgáltatót, azt nagyon megköszönném. Eddig már majdnem 10 szolgáltatónak írtam, és egyik sem hajlandó használatra kész vps-t adni.
    Meg tudok csinálni konzolból mindent, de a postfixet meg a tomcat-et nem tudom beállítani rendesen.
    A legfontosabb a levelező szerver lenne. Már 1 hete ezzel szenvedek és nem tudom sehogysem beállítani. Mivel a vps szolgáltató nem hajlandó beállítani így nekem kellene de ehhez a részhez nem nagyon értek.
    Előre is köszi a segítséget.

  • #2
    Lehet inkább kéne keresned valakit, aki adminisztrál helyetted. Az a rengeteg idő amit eltöltesz a próbálkozásokkal, annak az értékéből ki tudnálfizetni valaki, aki ért hozzá és pikk-pakk megmókolja.

    Keresd őt: TLoF http://szerver.org/showthread.php?t=40

    Van is VPS szolgáltatása és ért is hozzá. Beszélj meg vele valamit.
    Last edited by Keller; 2011-09-19, 15:57. Oka: Javaslat VPS-re

    Comment


    • #3
      Nem trollkodás miatt, de nem a szolgaltató dolga hogy neked configolgasson ingyen.
      Tuti minden szolgaltató meg tudná csinálni.
      Nálunk is van rendszergazdai szolgáltatás de az nincs benne a vps árában az külön kell +pénzért igényelni. Vagy pl nálunk lehet kérni olyat, hogy ha minden felvan telepitve és pöcre bevan löve a config akkor arról csinalunk egy snapshotot és te mindent backupolsz napi szinten hogy ha barmi elálitodik vagy megtornek akkor arra az állapotra vissza állitsunk neked meg elég backupról a levelezést stb-t vissza másolnod. ha érdekel a dolog akkor dobj egy mail-t a info@bit-tech.hu -ra
      http://bit-tech.hu

      Comment

      Working...
      X