Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Vps szerver bérlés

Collapse
X
 
  • Filter
  • Idő
  • Show
Clear All
new posts

  • Vps szerver bérlés

    Sziasztok szeretnék vps szervert bérelni főleg játék szerverek futnának róla és inkább külföldi szervert szeretnék milyen szolgáltatót ajánlanátok?

  • #2
    Szia Tommy,
    javaslom, hogy olvasd végig ezt a topikot a Seo Fórumon: VSP szerver

    TLoF, aki a szervereket üzemelteti, itt is tag, tedd fel neki a kérdéseidet.
    Szerintem jó alternatíva lehet.
    ---
    Saját SEO szkriptek: Camelpark SEO centrum

    Comment


    • #3
      Ha nem ragaszkodsz a külföldi szolgáltatóhoz, akkor a 3in1 Bt. (megacp.com) ajánlott. Barátom náluk bérel VPS-t és nagyon elégedett velük. Simán lehet, hogy tudnak külföldi szervert is ajánlani.

      Comment


      • #4
        Hello,

        Ha olcsón kell játék szervernek és nem akarsz rajta mást akkor próbáld meg a leaseweb express sorozatait.
        Configure your Dedicated Custom Server: RAM, SSD stations, fire width and more. You choose, we scale with you when your company grows.


        Ezek ugyan nem vps-ek hanem teljes vasak, de gondolom nem probléma. Nekem van nálluk szerverem, normális support, tisztességes sávszélesség, magyarországról normális ping.

        (UPC hállózatból proserveres szerver kb 15-20 között, a leasewebes szerverem meg olyan 50-60 között.)

        Ha kell segitség / support keress meg.

        Comment


        • #5
          Vass eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha nem ragaszkodsz a külföldi szolgáltatóhoz, akkor a 3in1 Bt. (megacp.com) ajánlott. Barátom náluk bérel VPS-t és nagyon elégedett velük. Simán lehet, hogy tudnak külföldi szervert is ajánlani.
          nekem mindegy milyen szolgáltató csak gyors legyen meg lehetőleg ne legyen sok macera ( papírok) meg paypalon lehessen fizetni.

          Comment


          • #6
            találtam egy szolgáltatót a címük: zestservers.com gyorsnak tünik valakinek van tapasztalata? és egy dolgot nem találtam meg az oldalukon hogy desktop elérés van-e hozzá aki tud kérem segítsen ebben.

            Comment


            • #7
              VPS bérlési lehetőség

              Sziasztok!

              Szeretném meghirdetni közöttetek, hogy olcsón bérelhetőek nálunk német 1Gbit/1Gbit sávszélességű VPS-ek.
              Az árak megtekinthetőek a www.slhosting.eu oldalon.

              Üdv: slhosting.eu

              Comment


              • #8
                Ha valakinek USA szerverre van szuksege barmilyen konstrukcioban az irjon ...

                Comment


                • #9
                  Ezt ismeritek már? http://vps4you.hu/r/huntee
                  Én hónapok óta használom, és teljesen meg vagyok vele elégedve.

                  Comment

                  Working...
                  X