Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Exchange smtp probléma

Collapse
X
 
  • Filter
  • Idő
  • Show
Clear All
new posts

  • Exchange smtp probléma

    sziasztok

    a problémám a következő:
    A levelező rendszer egyik pill-ról a másikra nem küld emaileket kifelé, a belső levelezés (címjegyzék) működik és fogadni is lehet.
    A várakozó listában a "The remote server did not respond to a connection attempt." infó található.
    És még dob egy hibaüzit az ISA is:
    Description: Server publishing rule [Levelezés publikálása SMTP Server] that maps 82.131.208.67:25 TCP to 82.131.208.67:25 for protocol [SMTP Server] was unable to bind a socket for the server. The server publishing rule cannot be applied.
    The failure is due to error: 0x80070034

    Válaszotokat előre is köszi!

  • #2
    Ellenőrizd, hogy az ISA szerveren más publishing rule nem használja-e ugyanezt a portot ahol ezek összeakadhatnak.

    Comment


    • #3
      sziasztok!

      Az elmúlt napokban akadt egy kis problémám az Exchange2003 SP2 -vel.
      minden rendben ment keddig, majd szerdán észrevettem, hogy néhány user nem kapja meg a leveleit, de volt olyan aki megkapta. Küldeni mindenki tud.

      A queues/local delivery-ben csöcsülnek a levelek.

      az sp2 a hibajelenség után lett telepítve, mivel azt gondoltam, hogy a storage limit lehet a probléma.

      válaszotokat előre is köszi

      üdv boboka4

      Comment


      • #4
        Szia boboka4, légy szives másold ide az Error Logot az Application Logok közül.
        Egyébként futottunk bele hasonlóba, és ott ez az MS Hotfix volt a megoldás:

        Comment


        • #5
          Exchange smtp probléma

          sziasztok

          előjött újra az a probléma, hogy nem mennek ki levelek, a queues-ben vannak.
          befele jönnek, belső levelezés rendben.

          valakinek van valami ötlete??

          válaszotokat előre is köszi

          Comment


          • #6
            Keller eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Szia boboka4, légy szives másold ide az Error Logot az Application Logok közül.
            Egyébként futottunk bele hasonlóba, és ott ez az MS Hotfix volt a megoldás:
            http://support.microsoft.com/kb/934450
            Keller kérte, hogy oszd meg az Error Logot. Anélkül sötétben tapogatózunk.

            Comment


            • #7
              itt a gond.. hogy maradt nyitva és hogy tudom lezárni? semmit nem vágok ám belőle..

              elvileg sehol nem használok (mármint egyik weblapom se) smtp-t.. minden levél mail függvénnyel megy.. ez a bajom, hogy nem értem.. meg ez miatt miért nem mennek el a saját leveleim.. kész a szerverről nem lehet mail-t küldeni.. semmilyen regisztrációs mél nem megy ki

              hogy tudom visszanézni, hogy honnét mentek a levelek? nagyon érdekelne, mert van egy-két oldal még rajta, ami nem az enyém, ha onnét, valami bug miatt, azonnal kivágom a tagot róla.

              Comment

              Working...
              X