Vissza   Szerver Fórum > Szerver > VPS (Virutal Private Server)

VPS (Virutal Private Server) VPS szolgáltatás kérdései, szolgáltatók összehasonlítása

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok

Szerver helyreállítás alapállapotba.
Régi 2011-09-18, 15:31
Peet Peet nem elérhető
Új tag

Összes hozzászólás: 8
Peet egyenlőre ismeretlen
Alapbeállítás Szerver helyreállítás alapállapotba.

Sziasztok!

Érdekelne hogy van-e olyan lehetőség hogy vissza tudjam állítani a szerverem eredeti telepítéskori állapotába, amikor még semmi nem volt rajta, és újra tudjam kezdeni a csomagok telepítését, vagy az egész konfigurálását.
Ha tudna valaki valami normális vps szolgáltatót, azt nagyon megköszönném. Eddig már majdnem 10 szolgáltatónak írtam, és egyik sem hajlandó használatra kész vps-t adni.
Meg tudok csinálni konzolból mindent, de a postfixet meg a tomcat-et nem tudom beállítani rendesen.
A legfontosabb a levelező szerver lenne. Már 1 hete ezzel szenvedek és nem tudom sehogysem beállítani. Mivel a vps szolgáltató nem hajlandó beállítani így nekem kellene de ehhez a részhez nem nagyon értek.
Előre is köszi a segítséget.
Válaszol idézettel

Régi 2011-09-19, 15:47
Keller logója
Keller Keller nem elérhető
Tag

Hely: Budapest
Összes hozzászólás: 37
Keller elindult a közkedveltség útján
Alapbeállítás

Lehet inkább kéne keresned valakit, aki adminisztrál helyetted. Az a rengeteg idő amit eltöltesz a próbálkozásokkal, annak az értékéből ki tudnálfizetni valaki, aki ért hozzá és pikk-pakk megmókolja.

Keresd őt: TLoF http://szerver.org/showthread.php?t=40

Van is VPS szolgáltatása és ért is hozzá. Beszélj meg vele valamit.

Utoljára módosítva: Keller által : 2011-09-19 15:57 Oka: Javaslat VPS-re
Válaszol idézettel

Régi 2011-10-01, 04:57
bozont bozont nem elérhető
Új tag

Összes hozzászólás: 9
bozont elindult a közkedveltség útján
Alapbeállítás

Nem trollkodás miatt, de nem a szolgaltató dolga hogy neked configolgasson ingyen.
Tuti minden szolgaltató meg tudná csinálni.
Nálunk is van rendszergazdai szolgáltatás de az nincs benne a vps árában az külön kell +pénzért igényelni. Vagy pl nálunk lehet kérni olyat, hogy ha minden felvan telepitve és pöcre bevan löve a config akkor arról csinalunk egy snapshotot és te mindent backupolsz napi szinten hogy ha barmi elálitodik vagy megtornek akkor arra az állapotra vissza állitsunk neked meg elég backupról a levelezést stb-t vissza másolnod. ha érdekel a dolog akkor dobj egy mail-t a info@bit-tech.hu -ra

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai