Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Webonic VPS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Idő
  • Show
Clear All
new posts

  • Webonic VPS

    Haligali,

    A napokban regeltem ide a Szerverorg(ia)-ra , latom van itt par VPS cikk, igy gondoltam, hogy megosztom veletek legutobbi tapasztalatomat.

    A napokban kiprobaltam a Webonic virtuális szerverét. Elozoleg nemhallottam a cegrol, de mivel 7 napig ingyen tesztelhettem a szervert, belevagtam, mondvan hogy ugy sincs mit veszíteni. Tapasztalataim a kovetkezok:

    Hatranyok:

    - magasabb ar, mint ahogy azt az amerikai alacsony koltsegvetesu dobozos megoldasoknal megszokhattuk, de Openstacken virtualizalnak, vagyis mukodik load balancing

    - nincs cPanel, sajat Server Managert hasznalnak

    - tudastarukban nem talaltam semmilyen leirast, utmutatot a beallitasokrol mondjuk erre csak egyszer volt szuksegem, mivel Server Manageruk tenyleg eleg user-friendly

    - maga a ceg, es a szerverek is Szlovakiaban vannak, az ugyfelszolgalat viszont magyar es a latenciaval, gyorsasaggal sincsenek gondok magyarorszag es EU fele

    Elonyok:

    - Openstack virtualizacio, load balancing, a Server, a megrendelestol szamitott 1 percen belul elerheto, parameterek modosita az admin feluleten

    - blogjukban tobb cikket is talaltam a nemregiben felallitott architekturajukrol, ami eleg VPS baratnak tunik

    - tobb operacios rendszert kinalnak, mondjuk nekem eleg az Uuntu 14.04

    - SSD lemezek

    Valaki mar probalta itt esetleg? Szivesen meghallgatnam, ti mit gondoltok rola.
Working...
X