Vissza   Szerver Fórum > Szerver > VPS (Virutal Private Server) > VPS szolgáltatók

VPS szolgáltatók Magyar és külföldi VPS szolgáltatók bemutatása, összehasonlítása, kellemes és kellemetlen tapasztalatok

Válaszol

Téma eszközök Megjelenítési módok

Webonic VPS
Régi 2014-11-11, 10:11
ITszaki111 ITszaki111 nem elérhető
Új tag

Összes hozzászólás: 1
ITszaki111 egyenlőre ismeretlen
Alapbeállítás Webonic VPS

Haligali,

A napokban regeltem ide a Szerverorg(ia)-ra , latom van itt par VPS cikk, igy gondoltam, hogy megosztom veletek legutobbi tapasztalatomat.

A napokban kiprobaltam a Webonic virtuális szerverét. Elozoleg nemhallottam a cegrol, de mivel 7 napig ingyen tesztelhettem a szervert, belevagtam, mondvan hogy ugy sincs mit veszíteni. Tapasztalataim a kovetkezok:

Hatranyok:

- magasabb ar, mint ahogy azt az amerikai alacsony koltsegvetesu dobozos megoldasoknal megszokhattuk, de Openstacken virtualizalnak, vagyis mukodik load balancing

- nincs cPanel, sajat Server Managert hasznalnak

- tudastarukban nem talaltam semmilyen leirast, utmutatot a beallitasokrol mondjuk erre csak egyszer volt szuksegem, mivel Server Manageruk tenyleg eleg user-friendly

- maga a ceg, es a szerverek is Szlovakiaban vannak, az ugyfelszolgalat viszont magyar es a latenciaval, gyorsasaggal sincsenek gondok magyarorszag es EU fele

Elonyok:

- Openstack virtualizacio, load balancing, a Server, a megrendelestol szamitott 1 percen belul elerheto, parameterek modosita az admin feluleten

- blogjukban tobb cikket is talaltam a nemregiben felallitott architekturajukrol, ami eleg VPS baratnak tunik

- tobb operacios rendszert kinalnak, mondjuk nekem eleg az Uuntu 14.04

- SSD lemezek

Valaki mar probalta itt esetleg? Szivesen meghallgatnam, ti mit gondoltok rola.
Válaszol idézettel
Válaszol

Címkék
tapasztalat, velemeny, virtualis szerver, vps, webonic

Téma eszközök
Megjelenítési módok

Hozzászólás szabályai