Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Google Adwords nem jelenik meg az Analyticsben

Collapse
X
 
  • Filter
  • Idő
  • Show
Clear All
new posts

  • Google Adwords nem jelenik meg az Analyticsben

    Nincs ötletetek véletlenül, hogy a Google Analytics miért nem mutatja hetek óta az Adwords kattintásokat?

    A két fiók biztosan össze van kapcsolva, az Adwords felületről át lehet kattintani az Analyticsre, szóval össze vannak linkelve, nem külön fiókok. Az Analytics is jól működik, mutat minden forgalmat (csak az Adwordsre mutat zérót), viszont az Adwordsben látszanak az átkattintások, konverziók, költségek.

    Régen csináltam egy szűrőt, hogy az Analytics egészen pontosan azokat a kifejezéseket mutassa, amire kattintottak az Adwordsben ez a leírás alapján: http://www.getelastic.com/exact-keyw...gle-analytics/

    Ez működött is egy darabig, ám néhány hete nulla Adwords forgalmat látok. Most kikapcsoltam (töröltem) ezeket a szűrőket, de ez nem oldotta meg a problémát.

  • #2
    Fontos, hogy az Adwods "My Account" fülön az "Account Preferences"-en a "Tracking" szekcióban
    az "Auto-tagging: Yes" legyen. Ha nem az, akkor kapcsold át!

    Comment


    • #3
      Köszi Tórusz, de ez be van kapcsolva, nem ez a gond.

      Comment


      • #4
        Próbáld meg a következőt:
        Menj át az Analytics fülre, majd kattints az Analytics beállításaira.

        Válaszd azt az weblapot, amelyikre az Adwords mutat és a jobb oldalon kattints a Szerkesztésre, majd a megjelenő Profilbeállítások lapon kattints a Fő webhelyprofil-információk - Szerkesztésre, azon belül pedig a
        Alkalmazott költségadatok: AdWords költségforrás, felhasználó: xxxxxxx

        Angol verzió
        (Applied Cost Data: Cost source from Adwords for user xxxxxxx ha angol nyelvű a felületed)
        Last edited by Vass; 2009-05-07, 08:38. Oka: Angol verzió

        Comment


        • #5
          Pontosan ez volt a gond, már szuperül működik!
          Köszönöm!

          Comment

          Working...
          X