Közlemény

Collapse
No announcement yet.

SSL certifikáció vásárlás, RapidSSL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Idő
  • Show
Clear All
new posts

  • SSL certifikáció vásárlás, RapidSSL

    SSL certifikáció vásárlás előtt állok, a Thawte és a Verisign nagyon drága, több száz dollárba kerülnek.
    Amit találtam még az a RapidSSL, 128/256 bites single root SSL: 79USD.

    Tud valaki ennél olcsóbbat?

  • #2
    A ServerTastic elképesztően olcsón kínálja a RapidSSL certifikációkat, jelenleg 10 USD egy évre.
    Már többször vásároltam tőlük, megbízható, jól működik, Equifax Secure Global eBusiness CA-1 jelzésű tanúsítványt kapsz.

    A Trustico-nál (trustico.com) is érdemes körülnézni, bár kicsit drágább:
    ugyanez a RapidSSL 20 USD, viszont (a kicsit job nevű) GeoTrust tanusítványt is lehet vásárolni 49 USD-től.
    ---
    Saját SEO szkriptek: Camelpark SEO centrum

    Comment


    • #3
      Mi a fenéért van ekkora különbség az árakban?!
      Mivel tud többet egy Verisign mint egy olcsó cert?

      Comment


      • #4
        gondolom a márkanév kötelez és a márkanév garanciát is jelent a megbízhatóságra... másképp néz ki a cég weboldalán, hogy verisign partner, mint egy noname cert logó...
        Rendszergazda blog, Rendszergazda szolgáltatás KKV-knak

        Comment


        • #5
          Szerintem a legolcsobbak csak kiallitanak egy tanusitvanyt a domain nevre, amire kered. Ez a nagyoknal sem kerul tobb szaz dollarba, ok viszont kvazi human eroforrassal ellenorzik, hogy csak a domain jogosultja kaphassa meg. (Ennek megfeleloen nagyobb osszegert vallalnak felelosseget, stb.) Ha azt akarod, hogy a cegedet is azonositsa a tanusitvany, az dragabb, papirmunka, stb, ha meg szep zold browser bart is akarsz, az meg dragabb.

          Regen volt olyan, hogy az olcsok nem voltak benne minden bongeszoben, de olyan talan mar nincs..

          Comment


          • #6
            Valóban, a legolcsóbbak humán beavatkozás nélkül kiállítják a tanúsítványt, mindössze egy Email-es jóváhagyás kell ugyanarról a domainről, amire a certifikációt igényelted.

            Ám teljes értékű a kapott tanúsítvány, ahogy írtam Equifax Secure Global eBusiness CA-1 jelzést kap, csak érdekességképpen a mail.yahoo.com SSL tanúsítványa is ugyanilyen Equifax.
            ---
            Saját SEO szkriptek: Camelpark SEO centrum

            Comment


            • #7
              A ServerTasticnál jelenleg 16USD a RapidSSL cert egy évre és 26USD két évre és approver Emaillel együtt is megvan az egész 5-10 perc alatt.
              Amire nagyon oda kell figyelni, hogy tutira megérkezzen az approver Email, mert anélkül örökre elakad a folyamat. Én be szoktam tenni a geotrust-ot és az IP-it a megbízható feladók közé.

              Comment

              Working...
              X