Közlemény

Collapse
No announcement yet.

ecc ram eladó,cserélhető

Collapse
X
 
  • Filter
  • Idő
  • Show
Clear All
new posts

  • ecc ram eladó,cserélhető

    Űdv..nem vok egy szerverhez értő figura,,csak hozzájutottam egy rakás szerverramhoz és szeretném eladni vagy elcserélni pc-s hardverrre ,monirorra. 1-4 gb ,ddr1-2-3 ecc, 233 mhz -1333 mhz -ig. Emil/ msn: peterbo@citromail.hu , skype: bornemisszapeter. Sopron

  • #2
    Érdekelne, de csak az 1333-as DDR3-asok, pontosan írdd meg milyen modulok vannak. Pl. Kingston KVR1333D3...

    Comment


    • #3
      Engem is érdekelne 4 db 4G -ás 1066-os. Nekem meg a nyakamon maradt két db 4 G Kit KVR1066D3E7K2/4G, összesen tehát 8G. A szerveremben RDIMM van ezek pedig UDIMM -ek és egymás mellett nem látszanak.

      Comment


      • #4
        Hari eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Engem is érdekelne 4 db 4G -ás 1066-os. Nekem meg a nyakamon maradt két db 4 G Kit KVR1066D3E7K2/4G, összesen tehát 8G. A szerveremben RDIMM van ezek pedig UDIMM -ek és egymás mellett nem látszanak.
        Mennyiért adod a 2 darab 1066-os UDIMM kittet?

        Comment


        • #5
          Tórusz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Mennyiért adod a 2 darab 1066-os UDIMM kittet?
          Most 7 ezer darabja a NET-en, plussz a kiszállítás ... mondjuk 12-ért fel is adom postán a kettőt.

          Comment


          • #6
            ram eladó

            hello

            volna nekem 6db : HP 4GB 2Rx4 PC3 10600 - 9Kit szerver ram modulom.
            Bontatlanok papírosak. Szeretném eladni őket vagy hardverre cserélni. Érdekel valakit esetleg? Pü ha igen !

            Comment


            • #7
              DDR 1-es RAM eladó

              Sziasztok!

              Akit érdekelne 2DB ddr1-es 512MB-os ram 1.500FT az írjon nekem egy email-t!

              Email cím: fercraft2000@gmail.com

              Emailban küldök róla képeket!!!

              Comment

              Working...
              X