Közlemény

Collapse
No announcement yet.

HP ProLiant UID kék LED

Collapse
X
 
  • Filter
  • Idő
  • Show
Clear All
new posts

  • HP ProLiant UID kék LED

    Sziasztok, egy HP ProLiant DL380 G5 szervert kell felügyelnem. A szerver előlapon van egy gomb: UID. A HP System Management programmal ki- és be tudom kapcsolni a LED-et, ami kéken világít.
    Mi a funciója ennek? Mi történik, ha bekapcsolva hagyom?

  • #2
    Az UID fény elsődleges célja a szerver lokalizálása: egymás melletti fullos rack szekrények között esetleg nehéz lenne megtalálni azt a darabot, amiben épp pl. diszket akarsz cserélni.
    Szóval bekapcsolod a kék fényt és egyből tiszta sor, melyik szerverről van szó, nem egy hibátlan darabból húzod ki a hdd-t...
    ---
    Saját SEO szkriptek: Camelpark SEO centrum

    Comment


    • #3
      Ah, szóval semmi mást nem csinálok, csak bekapcsolom, majd mondjuk kicseréltem a lemezeket és kikapcsolom.

      Ez elég egyszerű. Valami miatt nem találtam ezt az infót a HP weben.

      Comment


      • #4
        Kefe eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az UID fény elsődleges célja a szerver lokalizálása: egymás melletti fullos rack szekrények között esetleg nehéz lenne megtalálni azt a darabot, amiben épp pl. diszket akarsz cserélni.
        Szóval bekapcsolod a kék fényt és egyből tiszta sor, melyik szerverről van szó, nem egy hibátlan darabból húzod ki a hdd-t...
        Egy másik funkciója is van az UID fénynek: kéken villog, ha valaki épp a szerverhez kapcsolódik iLO-n keresztül.

        Comment

        Working...
        X