Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Kimenő forgalom 1giga, a befelé igyekvő ugyanez?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Idő
  • Show
Clear All
new posts

  • Kimenő forgalom 1giga, a befelé igyekvő ugyanez?

    Sziasztok.
    Egy apache webszervert installáltam egy PIII-ra és azon futtatom a honlapomat.
    Eddig még minden okés.
    De az utolsó napokban a kifelé menő forgalom letükrözi a befelé jövőt!
    Csak azt, ami az apache-on megy át.
    Tehát ha valaki letölt 1GB videót akkor a befelé jövő forgalom is kimutat 1GB beérkezett adatot.
    És ez nem jó, mert az UPC csak 300 GB adatot engedélyez havonta és így csak 150 lesz belőle.
    X-netstat professional is installálva van.
    Valami ötlet?
    Köszi előre is!
    APACS

  • #2
    Ja és ezúttal egy XP-n van a dolog.
    Szóval kivételesen nem Linux, ne harapjátok le a fejem!

    Comment


    • #3
      Szia Apacs, áthelyezetem ide a hozzászólást, mivel pont ide illik.

      Azt írod X-netstat professional is fenn van. Mit mutat erre a különleges bejövő forgalomra? Be tudnál ollózni egy screenshot-ot?
      ---
      Saját SEO szkriptek: Camelpark SEO centrum

      Comment


      • #4
        persze.
        köszi a figyelmet.
        Amint látod, a bejövö-kimenő forgalom tükörképe egymásnak.
        (csak akkor ha kimenő forgalom van egyedül, ugyanaz megjelenik mint bejövő is. A merevlemezre viszont semmi nem kerül)
        Attached Files

        Comment


        • #5
          Nem nagyon értem, a mellékelt ábrán teljesen normális adatvándorlást látok ki és be:
          az Apache-ról 2.24 Gb adat lett letöltve és 159 Mb lett feltöltve, ez messze nem "letükrözött", azonos méret, ez jóval kevesebb, mint a tizede!

          A hálózati forgalman is jól látszik, hogy sokkal kisebbek a tüskék, jóval kevesebb adat megy fel, mint ami letöltésre kerül. Letöltés közben biztosan történik oda-vissza kommunikáció (handshake a letöltött csomagok után) tehát ne várd, hogy a feltöltés nulla lesz.

          Szerintem ez így normális, én nem látok különleges forgalmat itt.
          ---
          Saját SEO szkriptek: Camelpark SEO centrum

          Comment


          • #6
            igen, az x-netstat ezt mutja, de ha a jobb sarkot nézed, akkor kifelé megy 128 és befelé 182. (és ebben a pillanatban nem ment semmi nekem az apachon kívül)
            Ha a feladatkezelőt megnézed, párhuzamosan megy ugyanaz a data ki és be!
            (3,8 GB küldve, 3,2 fogadva).
            Ez látható a zöld-piros grafikonból is.

            Valószínüleg ezt nem lehet megoldani.
            Tutti hogy valami windows marhaság.

            Comment


            • #7
              Itt a totális letükrözés (nem használtam a pc-t, csak 1 látogató szedte a videófájlt, semmi más nem volt, mégis van kifelé iramodó data)
              Attached Files

              Comment

              Working...
              X